• Büklüm Sk. 29/A Küçükesat/ Çankaya ANKARA

ELA TEKNİKHAKKIMIZDA

Ela teknik, Group SEB bünyesinde faaliyet gösteren küçük elektrikli ev aletleri satış sonrası hizmet markasıdır. Tefal, Rowenta, Mulinex ve Krups markalarının satış sonrası hizmetler faaliyetini sürdürmektedir. Ela teknik, Tefal, Rowenta, Mulinex ve Krups markalı ürünler için bakım, onarım, yedek parça hizmetleri ve garanti içi-dışı servis hizmetleri sunar.Teknik servisimiz kaliteli ve güven anlayışıyla müşteri memnuniyeti ve tecrübesine sahiptir süre gelen çalışmalarımızda yenilenen teknolojiyi takip ederek ve sürekli teknik eğitimli ile kendini desteklemektedir. müşterilerimizin sorunlarına yardımcı olmak için en uygun çözümleri sunmak teknik servis olmamızın en önemli ilkesidir. Benimsediğimiz bu anlayış ile oluşan sorunlara anlık çözümler üretmekten öte kalıcı çözümler sunarken tekrar ortaya çıkmasını önlemek için çalışmalarını sürdürür.

Yüksek kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini önceliği haline getirmiş olan Ela teknik, bu anlamda gerekli tüm bilgi ve birikime sahiptir

Ela teknik, misyonu olarak belirlediği “en değerli elektrikli ev aletleri tamir ve onarım” kapsamında küçük farklarla büyük rahatlık yaratmakta ve yaşatmaktadır. Yenilikçi, samimi ve özenli yaklaşımıyla kurulduğu günden beri müşterilerine en iyi teknolojiyi ve hizmetleri sunmaktadır.

Tefal Rowenta Mulinex ve Krups yetkili Servisi olarak tüm model küçük elektrikli ev aletlerinize hızlı kaliteli ve güvenilir şekilde servis hizmeti vermekteyiz. Ankara nın en elit semtlerinden biri olan Çankaya da bulunan yetkili servisimize 0312 417 07 13 sabit hattımızdan ve 05559973165 numaralı cep telefonumuzdan ulaşabilir, dilerseniz telefonda teknik bilgi alabilir veya teknik servisimize başvuru yapabilirsiniz. Tefal rowenta mulinex ve krups marka ürünlerinize Aynı Gün içinde müdahale edip; sizleri güleryüzü hizmet edinmiş teknik ekibimizin ev sahipliğinde misafir ederken ürünlerinizin tamir ve onarımını en kısa sürede gerçekleştiriyoruz. Müşteri memnuniyetini hedef olarak benimseyen teknisyen kadromuz, arıza ve sorunlarınızı en kısa sürede çözümlemek için büyük bir uğraş vermektedir.

Tamir bakım hizmetleri için kullandığımız yedek parçalar orjinal olup servisimiz tarafından 1 yıl garantilidir.

Başlıca amacımız talep edilen servise zamanında cevap verip en kısa sürede beklenen hizmeti sunmaktır. Uzman;alanında teknik bilgi beceriye sahip kadromuzla hafta içi hergün 08.00-19.00 cumartesi 08.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermekteyiz bu saatler içerisinde; yetkili servisimizi ziyaret edebilir teknik bilgi alabilir veya en yakın Tefal, Rowenta, Moulinex ve Krups satış mağazası aracılığıyla küçük elektrikli ev aletlerinizi güvenle bizlere emanet edebilirsiniz.

Ela Teknik olarak kalitesine ve markasına güvendiğimiz markaların Teknik Servis hizmetlerini sunmaya devam ediyoruz. Uzman ve alanında eğitimli bir kadro ile sizlere satış sonrası hizmetlerimiz ile hizmet veriyoruz.

Ela Teknik olarak Tefal ve Rowenta başta olmak üzere pek çok kaliteli markanın Ankara Yetkili Servisi olarak uzun yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz.

Firma olarak öncelikli hedefimiz müşterilerimize güler yüzlü ve kaliteli bir hizmet sunmaktır. Sizin zamanınızın değerinin farkındayı ve sizlere en kaliteli hizmeti en hızlı biçimde sizlere sunmaktayız. Servis hizmeti verdiğimiz tüm markalar için eğitimli ve uzman teknik ekibimiz sayesinde sizlere kaliteli hizmetimizi sunmaya devam ediyoruz.